Ремонтуємо годинники будь-якої складності з гарантією 6 – 12 місяців

Повний ремонт годинника (репассаж) – це комплекс робіт по ремонту механізму, який включає в себе :
повне розбирання і збирання механізму;
чистка деталей в спеціальних розчинах;
видалення старої змазки з рубінових каменів та вузлів механізму;
нанесення декількох видів нової змазки в залежності від механізму, ми використовуєм швейцарські масла MOEBIUS;
при необхідності заміна пошкоджених або зношених деталей, виставлення зазорів;
регулювання точності ходу на цифровому приладі;
тестування запасу ходу, роботи автопідзаводу і герметичності корпуса.

Репассаж періодично необхідний всім годинникам, незалежно від їх вартості. Механічним годинникам репассаж потрібен раз в 3-5 років, в залежності від рекомендацій виробника.
Багато людей не беруть до уваги рекомендації виробників годинників і носять їх доки годинники повністю не зупиниться. Вони не розуміють, що з часом змазка в механізмі втрачає свої властивості, зпрацьовується і висихає. Внаслідок цього відбувається зношення деталей, осей, зубів коліс, збільшуються зазори, що приводить до перекосів і заклинення механізму. Це тягне за собою заміну зношених деталей, а інколи і цілих вузлів, а відповідно і значно збільшує вартість ремонту. Тому періодичний репассаж механізму суттєво продовжить строк роботи Вашого годинника.
Наша майстерня дотримується класичного підходу, оскільки тільки повний комплекс робіт дозволяє отримати хороший результат і гарантію на проведену роботу. Термін обслуговування механізму залежить від його складності і складає від 3 до 14 днів.
Для кварцових механізмів строгого регламенту обслуговування немає, репассаж роблять у випадку, коли заміни батарейки не достатньо для коректної та точної його роботи.